♥Walentynki! 2015♥

By 12:41

Witajcie kochani jak miło, że mój pierwszy post dotyczy walentynek :) Walentynki już za 4 dni! Dlatego post będzie poświęcony tym, którzy z planowaniem czekają do ostatniej chwili. Jeśli należysz do cząstki szalenie zakochanych i nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, na pewno znajdziesz tutaj jakieś ziarenko inspiracji.

Poniżej znajdziecie kilka pomysłów DIY dla tych ambitnych, a dla tych mniej uzdolnionych okazje na które wpadłam w sklepach Rossmann, Biedronka i Pepco. Prezenty nadają się jako prezent dla chłopaka, a także dla dziewczyny. Myślę, że każdemu się spodoba! :)

1. X powodów, dlaczego kochamy swoją drugą połówkę w postaci kart do gry.
2. Talony dla drugiej połówki np. darmowy obiad, wybór filmu, maraton oglądania piłki nożnej bez narzekania partnerki, darmowa pizza, darmowy buziak itd.
3. Słodki słoik z ciasteczkami lub cukierkami.
4. Kartka 3D <szablon_klik>
5. Świeczki z serduszkiem z filcu zawiązane ozdobnym sznurkiem.
6. Słodka maszynka ze słodyczami. (Dolną postawę tworzą doniczki u góry "bęben" na słodycze można stworzyć dzięki plastikowej misce przykrywając denkiem doniczki ( tak jak na zdj) lub dzięki dużej przezroczystej bombce choinkowej do której przez otwór zawieszki wciskamy słodycze, wszystko kleimy klejem na gorąco i ozdabiamy).
7. Walentynka.( Tniemy czerwone paseczki, a następne zawijamy je na ołówek i przyklejamy klejem np. Magic tworząc serduszko.)
8. X powodów, dlaczego kochamy drugą połówkę zawinięte w karteczki w pudełku w kształcie serca.

Dla tych mniej uzdolnionych polecam następujące rzeczy które mnie urzekły i na pewno znajdą się u mnie na walentynki:Udanych walentynek! Pozdrawiam ♥

:)

0 komentarzy